Kam Se Dívat Na Finále Roland Garros

French Open Tennis Championships nebo Roland Garros je jedním z nejslavnějších a nejprestižnějších tenisových turnajů. Zúčastňují se jej přední sportovci a vítězství ve finále šampionátu je milovanou touhou mnoha tenistů.

Kam se dívat na finále Roland Garros 2012

Mistrovství Roland Garros 2102 se konalo od 27. května do 11. června. Oficiálně měla soutěž skončit 10. června, ale kvůli dešti byla finální hra mezi Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem odložena na 11. června. Vítězem turnaje se stal Rafael Nadal, který porazil Djokoviče 6-4, 6-3, 2-6, 7-5. Poprvé ve své kariéře zvítězila Maria Šarapovová u žen ve finále Roland Garros, kde porazila Italku Saru Erraniovou 6: 3, 6: 2.

Jelikož Roland Garros 2012 již skončil, můžete finální hru sledovat pouze v záznamu. Na internetu najdete mnoho zdrojů, které poskytují příležitost sledovat jak živá vysílání z nejzajímavějších světových sportovních akcí, tak i záznamy již uskutečněných.

Dobrým zdrojem, který vysílá mnoho sportovních akcí na internetu, je web Sport Online. Na něm budete moci naživo sledovat aktuální soutěže a v záznamu - již držený. Chcete-li sledovat finále Roland Garros, přejděte na web a v nabídce v horní části stránky vyhledejte sekci „Tenis“. Přejděte na něj a poté vyberte odkaz „Replaye, úplné záznamy tenisových zápasů.“Poté vyhledejte požadované vysílání v seznamu, který se zobrazí, a spusťte jeho přehrávání.

Na stránce Gool-live si můžete prohlédnout nahrávky různých soutěží, včetně tenisu. Chcete-li si prohlédnout finále Roland Garros, najděte na pravé straně hlavní stránky nabídku „Kategorie sekce“a v ní vyberte „Jiné sporty“a na nově otevřené stránce - „Tenis“. Vyberte záznam, který vás zajímá, a užívejte si sledování hry. Vzhledem k tomu, že se na web neustále přidávají nové položky, abyste si mohli prohlédnout finále Roland Garros, možná budete muset v seznamu položek přejít o jednu nebo dvě stránky zpět.

Přímé přenosy tenisových zápasů a dalších sportovních akcí můžete sledovat na webových stránkách First Diamond. Přejděte na hlavní stránku webu a vyberte požadovanou sekci - Tenis. Když do toho vstoupíte, uvidíte seznam nadcházejících vysílání a jejich počáteční čas.