Jak Zenit Odehrál Svůj První Zápas V Sezóně Ligy Mistrů 2014–2015

16. září odehrál Zenit Petrohrad svůj první zápas ve skupinové fázi sezóny Ligy mistrů 2014 - 2015. Soupeři našeho klubu byli hráči Benfica. Zápas se konal v Portugalsku.

Jak Zenit odehrál svůj první zápas v sezóně Ligy mistrů 2014–2015

Ruský tým zahájil setkání s impozantním portugalským soupeřem velmi sebevědomě. Hulk už v prvních minutách nebezpečně podával do pokutového území. Jeho přihrávka téměř skončila brankou proti Benfice. Jednalo se o první varování před portugalskou obranou. Po několika dalších minutách Zenit stále skóroval. Hulk v 5. minutě dostal chytrou přihrávku od Shatova a poslal míč do sítě Arturovy brány. Ruský tým se ujal vedení 1: 0. Po inkasovaném gólu se hráči Benfica pokusili zintenzivnit své akce v útoku, ale petrohradští fotbalisté nedovolili svým soupeřům nic udělat.

V polovině prvního pololetí se odehrály další dvě důležité události. Za faul poslední instance proti Danimu byl vyloučen portugalský brankář a ve 22. minutě po rohovém kopu zajistil výhodu Zenitu Witsel. Skóre je nyní 2: 0. S tímto výsledkem si týmy vyběhly.

Ve druhé polovině měli hráči ruského klubu několik dalších šancí. Implementace se však nezdařila. Po zásahu z ostrého úhlu narazil Hulk do tyče, Rondon vystřelil kolem brány a setkal se s brankářem. Hráči Benfica neměli jasné stoprocentní šance na skórování. Nebezpečný úder do hlavy Luizaa si můžeme všimnout až po standardu. Lázně Lodygin.

Zápas skončil sebevědomým vítězstvím Zenitu se skóre 2: 0. Hráči ruského týmu ukázali dobrou organizaci hry a byli schopni potvrdit svou třídu.