Jak Získat Hokejovou Hodnost

Obsah:

Kdysi byl odznak sportovce-vybíjející téměř srovnáván s medailí nebo dokonce s rozkazem. Byli na něj hrdí, nosili ho pro parádu, starali se o něj jako o skutečný klenot. V dnešní době, kdy se i titul Ctěný mistr sportu stal něčím běžným a v ostatních nezpůsobuje žádné zvláštní emoce, „některá“první kategorie nepřitahuje pozornost. Ale jako sportovní koncept nadále existuje. Například v hokeji.

Kapitán ruského národního hokejového týmu Pavel Datsyuk (vpravo) získal svou první sportovní kategorii v dětské škole Yunost

Výboj, další výboj

Podle Unified All-Russian Sports Classification, in ice hockey, or simply hockey, there are three Dospelí kategorie přiřazené k poměrně místním úspěchům na ledě hráčům, kteří dosud nezískali status profesionálů a dosud neúčinkovali na úrovni ruský šampionát.

Všichni nejznámější ruští profesionální hokejisté promovali a obdrželi své první sportovní kategorie a ocenění, trénovali a hráli nejen v amatérských a dvorních klubech, ale také v týmech dětských sportovních škol.

Aby amatérští hokejisté mohli mít nejnižší a třetí pozici, musí držet a vyhrát alespoň šest zápasů v okresním šampionátu jako součást týmu. Pro získání druhé kategorie musí být hráči v první řadě regionálního turnajového stolu za účasti nejméně pěti týmů. A konečně, za účelem splnění standardu první kategorie musí být uchazeči nejen schopni hrát hokej, ale také hrát na mistrovství své republiky za účasti nejméně osmi týmů.

Hokej hrají skuteční profesionálové

Nejrealističtějším způsobem, jak se stát vybíjejícím sportovců pro mladého fanouška puku a hůlky, je mnoho let studovat na jedné ze specializovaných škol a soutěžit v oficiálních mládežnických celoruských soutěžích.

Kapitán ruského národního hokejového týmu na olympijských hrách 2014 Pavel Datsyuk počátkem 90. let absolvoval hokejovou školu Yunost Jekatěrinburg, poté přešel do týmu dospělých Dynamo-Energy a dostal pozvánku do národního týmu.

Třetí sportovní kategorie pro dívky a chlapce-žokejisty se uděluje za:

1. místo na národním šampionátu mezi týmy do 15 let; 3. místo mezi týmy do 16 let; 7-8. - mezi týmy do 17 a 18 let.

Druhá kategorie se uděluje za:

2. místo mezi týmy do 16 let; 5-6. - mezi týmy do 17 a 18 let.

První kategorie se uděluje za:

1. místo mezi týmy do 16 let; 2. - 4. - mezi týmy do 17 a 18 let.

Dodáváme, že hokejisté, kteří zvítězili v šampionátu ustavujícího subjektu Ruské federace (kromě Moskvy a Petrohradu) do 18 let, mistrovství federálního okresu, Moskva a Petrohrad do 17 let, nebo kteří se stali druhým ve stejném turnaji týmů do 18 let. První kategorie je také přiřazena hokejistům, kteří hrají na ruském mistrovství dospělých, ale kteří tam odehráli méně než 50% oficiálních zápasů.