Nejpozoruhodnější Zápasy Mistrovství Světa Ve Fotbale

Obsah:

Velkolepé fotbalové zápasy lze nazvat jak tvrdohlavými konfrontacemi s množstvím gólů, tak hrami, ve kterých zvítězila velká vítězství. Ze 64 zápasů dokončeného mistrovství světa ve fotbale v Brazílii lze rozlišit několik zvláštních setkání.

Nejpozoruhodnější zápasy mistrovství světa ve fotbale 2014

Brazílie - Německo (1 - 7)

Za nejničivější vítězství na mistrovství světa 2014 lze považovat úspěch německého národního týmu v semifinálovém zápase proti hostitelskému týmu mistrovství světa v Brazílii. Němci způsobili drtivou porážku Jihoameričanům se skóre 7: 1. Je pozoruhodné, že první polovina setkání skončila skóre 5: 0. Kromě toho je třeba poznamenat, že německý tým dokázal skórovat pětkrát za 18 minut (od 11. do 29. minuty prvního poločasu). Tato porážka byla největší pro brazilský národní tým v jeho historii.

Španělsko - Nizozemsko (1 - 5)

Jeden z prvních zápasů turnaje mezi nejvyššími rivaly skončil také drtivým skóre. Nizozemsko způsobilo Španělům ohromující porážku 5: 1. První poločas skončil gólovou remízou, zatímco ve druhém poločase Holanďané rozdrtili obranu soupeře a vstřelili čtyři nezodpovězené góly.

Austrálie - Nizozemsko (2 - 3)

Další hra ve fázi skupinové fáze mezi Nizozemskem a Austrálií skončila velkým skóre. Diváci mohli vidět pět vstřelených gólů. Během setkání měly oba týmy výhodu skóre. Nejprve se hráči Nizozemska ujali vedení, ale ve druhé polovině se muži van Gaala museli vrátit. K jejich cti, že to nejen dokázali, ale dokázali také zvítězit se silnou vůlí 3: 2.

Nigérie - Argentina (2 - 3)

Zápas mezi Nigérií a Argentinou také představil pět vstřelených gólů. Události v zápase se začaly vyvíjet velmi rychle. Zpočátku Nigerijci připustili ve 3. minutě, ale již ve 4. získali zpět. Ve zkráceném čase prvního pololetí Messi opět přímým kopem přivedl Jihoameričany dopředu. Začátek druhé poloviny setkání byl ve znamení gólu Nigérie, ale téměř okamžitě (v 50. minutě) se do vedení znovu dostala Argentina. Konečným výsledkem je vítězství Argentiny 3: 2.

Ghana - Německo (2 - 2)

Jedním z nejjasnějších setkání, které skončilo remízou, byla hra mezi Ghany a Němci. Němečtí fotbalisté dokázali vyjít dopředu pouze ve druhé polovině, ale poté dvakrát připustili. Další senzací šampionátu bylo vaření. Němečtí hráči s tím ale nesouhlasili. Dokázali srovnat skóre, které určovalo konečný výsledek zápasu mezi Ghanou a Německem (2: 2).