Který Zápas 1/8 Finále Světového Poháru FIFA Se Bude Konat V Samaře

Na mistrovství světa přichází horká doba. Na řadě byly zápasy, které měly být vyřazeny. Jaké utkání 1/8 finále tohoto turnaje se bude konat v Samaře a kdy se bude konat v tomto městě?

Který zápas 1/8 finále mistrovství světa ve fotbale 2018 se bude konat v Samaře

Samara byla na seznamu 11 měst, která budou hostit mistrovství světa ve fotbale 2018. Tento sport byl v tomto regionu vždy velmi dobře rozvinutý a tým Krylia Sovetov je pravidelným účastníkem mistrovství SSSR a Ruska v různých divizích. A fanoušci Samary se dobře vyznají ve fotbale a s potěšením navštěvují zápasy hlavního turnaje.

V pondělí 2. července v 17:00 moskevského času bude Samara hostit 1/8 finále světového poháru FIFA. Setkají se tam národní týmy Brazílie a Mexika.

Mexický národní tým měl velmi úspěšnou skupinovou fázi a vytvořil hlavní senzaci turnaje. V prvním kole zvítězila nad úřadujícími mistry světa německou reprezentací skóre 1: 0. Právě tato porážka nakonec ovlivnila celkovou náladu Němců, kteří byli po třech kolech z turnaje vyřazeni. Poté Mexiko porazilo Jižní Koreu 2: 1. Ale třetí zápas Severoameričanů nebyl příliš úspěšný. Švédsko ve všech ohledech porazilo Mexiko 3: 0. Výsledkem je, že mexičtí fotbalisté obsadili druhé místo ve skupině a dostali se do 1/8 finále brazilského národního týmu. V rámci Mexika vynikají Andres Guardado, Javier Hernandez, Guillermo Ochoa a Irving Lozano. Lozano ve 22 letech se již stalo skutečným vedoucím týmu.

Brazilský národní tým zahájil turnaj velmi matně. Nejprve došlo k remíze se Švýcarskem. Ale postupně tým nabral na obrátkách. Poté zvítězila vítězství nad Kostarikou 2: 0 a Srbskem 2: 0. Brazilský národní tým obsadil první místo ve skupině. Zahrnuje obrovské množství hvězd: Neymar, Felipe Coutinho, Tiago Silva, Casemiro, Paulinho atd. S každým zápasem tým vypadá lépe a nakonec najde svou vlastní hru. Brazilský národní tým je hlavním favoritem mistrovství světa, zejména po odchodu německého národního týmu.

Ve hře Brazílie - Mexiko pravděpodobně vyhraje jihoamerický tým, ale ve fotbale je prostor pro senzace.