Mistrovství Světa Ve Fotbale 2014: Jak Se Hrála Hra Itálie - Uruguay

24. června se v brazilském městě Natal odehrál nejdůležitější zápas ve skupině D. Národní týmy Itálie a Uruguaye bojovaly o postup do play-off. Italové měli z remízy radost, zatímco Jihoameričanům stačila výhra.

Mistrovství světa ve fotbale 2014: jak se hrála hra Itálie - Uruguay

Možná hra Itálie - Uruguay vyvolá skandál na mistrovství světa, věnovaný rozhodčím. Fanoušci neviděli jasný šumivý fotbal. Hra byla velmi intenzivní a nepředvídatelná. Vedoucí týmů neukázali své nejlepší kvality, ale hlavní postavou setkání byla osoba, která nemá nic společného ani s Itálií, ani s Uruguayem. Hlavní rozhodčí z Mexika Rodriguez Marco řekl své závažné slovo v 59. minutě zápasu a stal se protagonistou hry …

Začátek prvního pololetí se konal s výhodou evropského týmu. Italové více kontrolovali míč, pokoušeli se ohrožit soupeřovu bránu sklopnými přihrávkami do pokutového území. Nebyly však žádné nebezpečné okamžiky. Balotelli předvádí strašnou hru - jediné, co mohl černý útočník na hřišti udělat, bylo získat žlutou kartu. Ve druhé polovině poločasu přidali Uruguayané, ale ani oni nedokázali vytvořit supergólový moment. Od prvního poločasu si lze vybavit pouze jeden nebezpečný útok Uruguayanů, během kterého italský brankář vstoupil do hry dvakrát, zatímco Italové si pamatují pouze volný přímý kop Pirla.

Druhá polovina setkání začala rovnocennou hrou a poté došlo k hlavní události zápasu, která efektivně ovlivnila výsledek setkání. Hlavní rozhodčí Rodriguez Marco se dostává do popředí s vysoce kontroverzní červenou kartou Claudio Marchisio v 59. minutě. O této epizodě bude více otázek. Mnoho lidí mělo dojem, že soudce karty jednoduše zaměnil.

Poté Uruguayané, kteří měli početní výhodu, začali útočit s velkými silami. Zatlačili na brány Italů, ale ten vydržel. Musíme uznat, že před branami italského národního týmu byl jen jeden nebezpečný okamžik. Uruguayský hráč nebezpečně vystřelil na bránu evropského týmu zpoza pokutového území, ale minul cíl.

V 79. minutě hlavní rozhodčí setkání opět otevřeně hrál za Uruguay. Luis Suarez v pokutovém území Italů kouše na rameno Celiniho, ale rozhodčí neukázal žádnou kartu. Bez ohledu na národní preference ví každý, kdo rozumí fotbalu - to je čistá červená karta. Rozhodčí se znovu mýlil ve prospěch Uruguaye.

Jen pár minut za rohem, Diego Godin skóroval hlavou možná jako hlavní cíl svého života. Uruguay vyjde napřed v 81. minutě jednání a celá fotbalová Itálie se vrhá do smutku.

Po vstřelení branky se Italové pokoušeli útočit v menším množství, ale nedokázali nic udělat. Vyhrajte Uruguay 1: 0 a postupte z druhého místa ve skupině D do play-off. Italové také tvoří společnost Španělska, Anglie a několika dalších týmů, které opouštějí šampionát.