Jak Ruský Národní Tým Hrál S Alžírskem Na Mistrovství Světa V Brazílii

Pro mnoho fanoušků ruského fotbalu byla rozhodujícím zápasem na mistrovství světa v Brazílii hra ruského týmu s Alžírskem. Setkání se konalo ve městě Curitiba 26. června. Capello národní tým potřeboval výhru, aby mohl pokračovat v play-off.

Porajenie_Rossii_

Hra mezi Ruskem a Alžírskem začala s dobrými zprávami pro ruské fanoušky. Již v 6. minutě, po Kombarovově nádherném podání z levého křídla, poslal Kokorin hlavou míč do první devítky afrických bran. Cíl se ukázal být velmi krásný.

Po gólu se Rusové snažili více kontrolovat míč, ale to nevedlo k nebezpečným okamžikům. Druhá polovina první poloviny již prošla s mírnou výhodou Afričanů. Hráči Alžírska se hlavně po standardních pokusech snažili vybičovat nebezpečí u bran Rusů. Začalo být zarážející, že Rusové ztráceli koňské koule znovu a znovu. Afričané dvakrát nebezpečně udeřili hlavou do brány soupeře. Poprvé Akinfeev dostal míč, při druhém pokusu africký hráč minul cíl. To všechno byly nebezpečné volání pro Rusy.

Útočná hra ruského týmu v prvním poločase se neshodovala. Kromě cíle není absolutně nic na paměti. Ke konci první poloviny setkání se oba týmy hodně rozladily, bylo jasné, že v některých okamžicích hráčům chyběla dovednost. Proto diváci viděli jen velmi málo nebezpečných útoků.

První polovina setkání skončila s minimální výhodou 1: 0 Rusů, kteří nemohli jen potěšit fanoušky mírně nudnou hrou.

Druhá polovina začala útoky Rusů. Samedov měl nádhernou šanci, ale záložník ruského národního týmu nedokázal brankáře porazit. V té době ruskí fanoušci nechtěli uvěřit, že tento útok bude poslední nebezpečnou hrozbou pro cíl Alžířanů.

Africkí hráči ve druhé polovině setkání se pokusili vytvořit nebezpečí u bran Rusů s krmením koně do pokutového území, což nakonec dalo výsledek. Po dalším standardu se podání dostalo do pokutového území Rusů. Akinfeev při východu nedosáhl míče a Islam Slimani se stal pro Rusko zlým géniem. Afričané vyrovnali skóre. Remíza 1: 1 byla již ve prospěch Afričanů a tento výsledek mohl poslat Rusy domů. Gól byl zaznamenán v 60. minutě zápasu.

Rusům zbývala ještě půl hodiny na vstřelení vítězného gólu, který by mohl ruský tým přivést do fáze play-off turnaje. Rusové však nevytvořili jediný extrémně nebezpečný útok. Můžeme si jen vzpomenout na Keržakovův kop, ale africký brankář míč bez problémů odrazil.

Alžírsko bránilo posledních 30 minut zápasu s celým týmem a budovalo několik obranných linií. Ruští hráči se znovu a znovu nedokázali probojovat ani do pokutového území Alžířanů. Na branku bylo velmi málo střel. To vše předurčovalo konečný výsledek setkání.

Poslední hvizd hlavního rozhodčího zápasu zaznamenal skóre 1: 1. Výsledkem byl další neúspěch ruského týmu na velkých turnajích, protože nyní jde ruský národní tým domů.

Bohužel opět musíme konstatovat, že ruskí fotbalisté nedokázali předvést dobrou úroveň hry na hlavních evropských a světových turnajích. Mnoho fotbalových odborníků jednomyslně prohlásí, že Rusko opět nesplnilo očekávání, i když neutrální fanoušci mohou namítat, protože hra Rusů byla přesně na jejich úrovni. Capellov tým již dosáhl úspěchu po vstupu do samotného šampionátu. V současné době je to pro Rusy vrchol možností.