Jak Německý Tým Hrál Na Mistrovství Světa Ve Fotbale

Německý fotbalový tým před začátkem mistrovství světa v Brazílii byl jedním z hlavních favoritů na vítězství na mistrovství světa. Levovi odchovanci dokázali svůj stav ospravedlnit a předvedli snad nejvíce týmového fotbalu ze všech národních týmů šampionátu.

Jak německý tým hrál na mistrovství světa ve fotbale 2014

Německý tým spadal do stejné skupiny jako portugalský, americký tým a ghanský tým. Bylo to Kvarteto G. Němci odehráli první zápas na turnaji velmi organizovaně. Dokázali porazit Portugalsko s drtivým skóre 4: 0. Druhý zápas skupinové fáze nebyl tak jasný. Němci byli proti neústupným Ghancům. Levovi se v zápase s týmem Ghany (2 - 2) stačilo vyrovnat pouze remízou. Finálový zápas ve skupinové fázi odehrálo Německo proti národnímu týmu USA. V napjatém boji Němci zvítězili s minimálním skóre 1: 0. To umožnilo Německu z prvního místa ve skupině G postoupit do play off mistrovství světa.

Ve finále 1/8 mělo Německo určité problémy s Alžírskem. 90 minut jednání skončilo bezgólovou remízou. Pouze v prodloužení se Němcům podařilo získat převahu (2 - 1).

Ve čtvrtfinále čelilo Německo výraznějším soupeřům - francouzskému národnímu týmu. Němci dokázali vyhrát další vítězství s minimálním skóre 1: 0. To stačilo na to, aby se dostali do semifinále a hráli tam proti Brazílii.

Německo předvedlo svůj nejlepší fotbal na turnaji ve hře s hostiteli šampionátu. Ničivé skóre semifinále 7: 1 ve prospěch Evropanů je přimělo mluvit o Němcích jako o hlavních a bezpodmínečných favoritech šampionátu.

Ve finále byl německý tým proti Argentině. Byl to zápas rovnocenných protivníků, ale Němci se ukázali být chladnější. Navzdory skutečnosti, že za 90 minut setkání nebyl vítěz odhalen (0: 0), diváci stále viděli góly během hrací doby. Mario Götze vstřelil jediný vítězný gól ve druhém prodloužení, díky kterému se Německo stalo čtyřnásobným mistrem světa ve fotbale.

Konečné vystoupení Němců lze nazvat triumfálním. Německý národní tým byl velmi organizovaným týmem, nejen kolekcí 11 slavných a talentovaných hráčů. Vítězství Němců bylo zaslouženým výsledkem tréninkové práce i činnosti Německé fotbalové federace.