Německo - Portugalsko: Další Porážka Na Mistrovství Světa V Brazílii

Brazilské město Salvador bylo poctěno, že bude hostit příští zápas mistrovství světa. Na stadionu Fonta Nova hrálo Německo proti Portugalsku před 51 000 diváky. Tyto národní týmy představují skupinu G na mistrovství světa.

Germania - Portugalsko

Hra začala podle scénáře německého národního týmu. Němci měli více míče v držení, pokoušeli se nebezpečně zaútočit. Bylo zarážející, že nasycený střed pole Portugalců znovu a znovu selhal. Němci měli spoustu prostoru k útoku, což vedlo k rychlému gólu. Již v 11. minutě byl udělen trest za porušení pravidel u Mario Goetze. Thomas Muller se přiblížil k míči a ve 12. minutě poslal první míč do portugalské brány.

Po prvním gólu národní tým Cristiana Ronalda nepřidal do hry. Němci měli i nadále celkovou výhodu, zatímco Portugalci měli v první polovině pouze zásah Nani na velké vzdálenosti. Po dalším útoku Němců byl přidělen roh, poté Hummels hlavou poslal druhý míč do branky Portugalska. 2: 0 a vypadá to, že hra je hotová.

To však nejsou všechny problémy, které Portugalce postihly. Vedoucí obránce Pepe dostal červenou kartu a ve zkráceném čase Müller poté, co vydal double, učinil skóre nedůstojným. 3: 0 a týmy vyrážejí do přestávky.

Ve druhém poločase se situace na hřišti nezměnila. Portugalci byli zraněni další hlavní obránce Coentrao a Muller, který nadále terorizuje Portugalsko, zaznamenal první hattrick na světovém šampionátu za 78 minut.

Cristiano Ronaldo si v zápase nepamatoval nic, kromě přímého volného kopu již za stavu 0: 4, což nebylo ve prospěch jeho týmu. Hra Německa ohromila a ukázala sílu „německého stroje“a Portugalci zanechali nepochopitelný dojem. Možná nejsou na šampionát tak připraveni, nebo je prostě velmi obtížné hrát na pozadí vražedných Němců. V každém případě tuto otázku osvětlí další zápasy šampionátu. Mezitím stojí za zmínku další porážka na mistrovství světa - 4: 0 Německo vyhrá Portugalsko.