Mistrovství Světa Ve Fotbale 2014: Jaký Byl Zápas Ekvádor - Francie

25. června francouzský národní tým odehrál svůj poslední zápas ve skupinové fázi na mistrovství světa FIFA. Soupeřem Evropanů v kvartetu E byli hráči ekvádorského týmu.

Mistrovství světa ve fotbale 2014: jaký byl zápas Ekvádor - Francie

Ekvádorská sbona potřebovala výhru nebo remízu pro naděje na pokračování boje v play-off. Jihoameričané zároveň museli doufat v příznivý výsledek souběžného zápasu mezi Švýcarskem a Hondurasem. Francouzi, kteří vyřešili problém dosažení další fáze světového poháru, nasadili hřiště daleko od základní sestavy. Možná to byl důvod poněkud vybledlé hry Evropanů.

První polovina byla nudná. Týmy vytvořily několik nebezpečných okamžiků. Je třeba připustit, že Francouzi byli v procentech držení míče nad svými soupeři, ale to týmu Didiera Deschampsa nic nedalo. Ekvádorci se někdy snažili rychle podniknout protiútoky.

Z první poloviny si můžete pamatovat jen dva nebezpečné momenty v bráně soupeře. Nejprve Pogba po rohu nebezpečně kopal hlavou, ale ekvádorský brankář zachránil svůj tým, což odráží úder. Ekvádorčané při jednom z útoků po baldachýnu křídla vyrušili francouzského brankáře, ale ani poté míč neskončil v brance. Ekvádorský hráč uzavřel přihrávku hlavou, ale diváci nikdy neviděli branku.

Ve druhé polovině si pamatuji odstranění ekvádorského kapitána Antonia Valencie v 50. minutě. Ale ještě předtím, hned po začátku poločasu, mohli Francouzi skórovat, ale tyčka hrála pro jihoamerického brankáře.

Po získání výhody začal evropský tým útočit s velkými silami, ale to nepřineslo divákům radost z gólů, které viděli.

Výsledek setkání je 0 - 0. Tato čísla na výsledkové tabuli plně odrážejí specifika zápasu, ve kterém diváci stadionu v Rio de Janeiru viděli několik krásných a kvalitních útoků.

Francouzi zaujímají první místo ve skupině E se sedmi body a Ekvádor míří domů, protože Švýcarsko zvítězilo v zápase proti Hondurasu.