Mistrovství Světa Ve Fotbale 2014: Jaký Byl Zápas Mexiko - Kamerun

13. června se v brazilském městě Natal uskutečnil druhý zápas na mistrovství světa v Brazílii. Mexický národní tým se setkal s Kamerunem. Zápas se odehrál v dešti, což hráčům způsobilo určité potíže.

Mistrovství světa ve fotbale 2014: Jaký byl zápas Mexiko - Kamerun

První polovinu setkání Mexiko - Kamerun na mistrovství světa v Brazílii lze bezpečně nazvat časem nepřesvědčených cílů. Hlavními událostmi čtyřiceti pěti minut prvního poločasu byly zrušené góly proti oběma týmům. Ve 12. minutě tedy Dos Santos skóroval po křídle, ale čárový rozhodčí zrušil branku kvůli kontroverzní ofsajdové pozici.

Uplynulo jen pár minut a Afričané po rohovém kopu poslali míč do brány Mexika. Gól byl zrušen z důvodu ofsajdu. Rozhodnutí soudce nebylo kontroverzní. 30. minuta poločasu byla ve znamení druhého zrušeného míče proti Kamerunu. Po rohu dosáhl Dos Santos (útočník Mexika) hlavou k míči, ale rozhodčí opět bránu zrušil.

Druhá polovina se držela stejným tempem jako ta první. O vysokých rychlostech nebylo třeba mluvit, protože pole hrálo svoji roli. Během hry pršelo. Diváci však stále čekali na vstřelený míč. Stalo se tak po občasném rychlém útoku Mexičanů. Dos Santos byl opět na špici, ale jeho střelu odrazil kamerunský brankář. Peralta však jako první zasáhl míč a zakončil míč do prázdné branky.

Mexický národní tým tedy vyhrál 1: 0 a ve skupině A si připsal první tři body, což se v tomto ukazateli shoduje s Brazilci. Kamerun a Chorvatsko uzavírají tabulku A po prvním kole bez bodování.