Mistrovství Světa Ve Fotbale 2014: Jaký Byl Zápas Mezi Chile A Austrálií

13. června (brazilského času) se ve městě Cuiaba na stadionu Pantanal konal druhý zápas prvního kola ve skupině B mezi národními týmy Chile a Austrálie. Tento zápas byl pro tyto národní týmy jedním z nejdůležitějších, pokud jde o pokračování boje o postup do play-off.

Mistrovství světa ve fotbale 2014: jaký byl zápas mezi Chile a Austrálií

Mistrovství světa postupně naberá na obrátkách, národní týmy vstupují do hry s každým zápasem. Kvalita fotbalu a jeho intenzita může neutěšené fanoušky potěšit. To jsou emoce, které vyvolal zápas mezi Chile a Austrálií.

V prvních 15 minutách hry Čilci rozdrtili Australany. Do 14. minuty zápasu, Jihoameričané vstřelil dva góly proti australské národní tým. Debutový míč pro Číňany na turnaji skóroval útočník Barcelony Alexis Sanchez a o dvě minuty později si asistoval. Valdivia poslal míč pod břevno vynikající střelou z hranice. 2: 0 a Chile se raduje.

Po gólech chilští i nadále sebevědomě ovládali míč, ale poté, co jeden z nejlepších podal, Tim Cahill zahrál jeden míč hlavou. Stalo se to 35 minut v první polovině. Je třeba připustit, že cíl Australanů byl nejen nedůležitý, ale nebyly ani předpoklady pro cíl chilského národního týmu.

Druhá polovina zápasu se konala v zápase. Austrálie měla pocit, že by mohla zápas zachránit. To určovalo aktivitu Australanů. Nebylo však možné zasáhnout bránu Jihoameričanů, naopak střídající Jean Bosejour již ve stanoveném čase stanovil konečné skóre střelou do vzdáleného rohu brány. Chile vyhrává 3: 1 a v porovnání s Nizozemskem boduje po prvním kole.

Další hra mezi Chilany a Španělskem udělá obrovský rozdíl v rozložení konečných míst ve skupině B.