„SKA“- "Lokomotiva". Kvartalnov Vás Ničím Nepřekvapí

Obsah:

SKA je ruský hokejový klub z Petrohradu. Společnost byla založena v roce 1946. Lokomotiv je ruský hokejový klub z Jaroslavle. Společnost byla založena v roce 1959. V březnu se oba kluby setkají na ledě v play off o Gagarinův pohár.

SKA - Lokomotiv

13., 15., 17., 19. března se budou konat zápasy hokejových týmů SKA a Lokomotivu.

SKA. Recenze předchozích her

SKA hrála první fázi play off se Spartakem nejistě. Mezi týmy se hrálo 6 her, aby se určil vítěz. Zde jsou výsledky zápasu SKA - Spartak (0: 2; 2: 3; 5: 2; 3: 2; 2: 1; 2: 1). SKA měl problémy se 2 hrami a Alexander Kozhevnikov předpokládal, že favoritem setkání bude Yaroslavsky Lokomotiv, protože SKA měl ve hře chaos a nehrál žádný tým.

Na začátku setkání se Spartakem se pozorovatelé sázeli, že SKA ve 4 hrách zbourá červeno-bílé a nevšimne si to, ale všechno se pokazilo a bylo třeba hrát 6 zápasů, aby našel vůdce. Hra se Spartakem by proto měla prospět SKA, musí vyvodit závěry a mobilizovat, protože je lepší projít první fází s problémy a naučit se lekci, aby bylo možné zodpovědněji přistupovat k sérii her s Lokomotivem.

První hra se konala 26. února, tentokrát se skóre 0: 2 „Spartak“se stal lídrem. Oba góly vstřelili v první třetině hry R. Ganzl a M. Karsums.

Druhá hra se konala 28. února. Nejprve SKA převzala iniciativu 2 góly ve druhé třetině hry. Autoři puků R. Rukavishnikov a A. Barabanov. Ale ve třetí třetině se vše změnilo, Spartak dal tři góly a stal se vůdcem setkání, vstřelili je D. Kalinin, I. Talaluev, M. Karsums. Třetí odletěl pět sekund před koncem. Tato hra se stala nejzajímavější, na lavičce došlo k zajímavé reakci, zdá se, že vůbec nechápali, co se tam děje. Předchozí trenér, O. Znarka, by zvýšil tempo, začal dělat změny hráčů a pokusil se chopit iniciativy, nebo přinejmenším přinést výsledek setkání remízou. Ale Vorobyovovi bylo rozumět, než vycvičil Metallurg v menší rotaci a bylo to o něco snazší zvládnout. A v SKA vyvíjeli tlak zejména na trenéry, V. Bykov, A. Nazarov nemohl v klubu dlouho zůstat a z O. Znaroka, který vytvořil tým, se stal unavený muž.

Třetí hra byla zlomovým bodem. Konalo se 2. března. "Spartak" dává 2 góly, autoři A. Fedorov a A. Zlobin. SKA vyrábí 5 puků, autoři N. Gusev, V. Gavrikov, J. Koskiranta.

Čtvrtá hra se konala 4. března. V základní hrací době padly za každý tým 2 góly, takže došlo k prodloužení a SKA skóroval puk, výsledek je 3: 2.

Pátá hra (6,03) skončila 2: 1 ve prospěch SKA.

Šestý zápas (8,03) byl závěrečným setkáním s „červeno-bílými“2: 1 v pořadí „SKA“.

obraz
obraz

"Lokomotiva". Recenze předchozích her

První etapa Lokomotivu hrála proti Soči. Soči v KHL pět sezón a setkal se 18krát s železnicí, 12 her zůstalo s Lokomotivem, a proto byli původně považováni za oblíbené setkání. Výsledek 6 her (4: 3; 3: 0; 2: 3; 1: 3; 3: 0; 5: 2).

První hra se odehrála 25. února, na začátku nenastaly žádné nebezpečné okamžiky, týmy se na sebe pozorně dívaly. První puk vstoupil do brány v osmé minutě od útočníka "Soči" K. Kapustina, druhý gól byl opět od Yokipakky, "Lokomotiv" v prvních dvaceti minutách dokázal přeměnit pouze 1 gól, autor S. Kronwall. Setkání bylo napjaté a v hlavním čase bylo skóre 3: 3. O všem rozhodlo prodloužení, rozhodující gól navrhl N. Kovalenko.

Druhá hra se odehrála 27. února s jediným cílem. 3: 0 ve prospěch Lokomotivu. Autoři: S. Kronvall, R. Rafikov, D. Apalkov.

Třetí hra se konala 1. března. Zde již nastal zlom, protože Lokomotiv byl pryč a prohrál 3: 2, v hlavním čase byl stav 2: 2, rozhodující puk vytáhl útočník Soči Andrej Altybarmakyan.

Čtvrtá hra (3. března) se opět hrála na jihu Ruska a pro Lokomotiv byla opět neúspěšná. Byla to klíčová hra, pokud vyhraje Lokomotiv, pak by série šla úplně do Kvartalnova. Iniciativu ale zachytil Sergej Zubov. Výsledek schůzky je 1: 3. Od prvních minut setkání „Soči“dobře zaútočil a v první třetině přeměnil 1 gól. Ve druhé třetině je skóre 1: 2. Ve třetí dvadtsatiminutke měl Lokomotiv příležitost vyrovnat skóre, když B. Kozun vystřelil, ale zasáhl uvolněného brankáře Soči.

Pátý zápas (5. března) se již odehrál doma a pomohly mu zdi klubu. Konečné skóre je 3: 0, autory puků byli: Kozun, Kayumov, Apalkov.

Šestý zápas (7. března) se hrál v Soči, v předchozím kole Lokomotiv vyhrál suchou výhru. Nyní před vítězstvím zbývá už jen jedna schůzka a ta se koná, skóre je velké a vítězné - 5: 2. V Soči vstřelili góly Rosen a Bakosh, v Lokomotivu: Misul, Kraskovskij (2 góly), Apalkov, Nakladal.

Lokomotiv předvedl dobrý výsledek, ale nyní ztrácí nejlepšího hráče prvního kola play-off. Před koncem sezóny byl vyřazen kapitán Staffan Cronvall se zraněním nohy. Kronwall dokázal vstřelit 3 góly proti HC Soči a udělat 3 asistence. Během 6. setkání byl neúspěšně zasažen pukem a nyní, i když Lokomotiv projde před finále, kapitán se nestihne vzpamatovat, A. Yelesin nastoupí na jeho místo v zápase proti SKA.

obraz
obraz

Na základě prvních setkání je jasné, že soupeři mají přibližně stejnou sílu. SKA má uvolněnou sestavu, Lokomotiv má kapitána ve výslužbě, oba týmy hrály proti předchozím týmům šest zápasů. Lokomotiv naposledy v play off porazil SKA v roce 2014 a je připraven znovu zvítězit a nyní má všechny šance.

Hrají se první dvě hry, zde jsou výsledky:

První hra. 13. března v 19:30 se v Petrohradě konal první zápas semifinále konference. SKA vstoupil na led beze změny, za Lokomotiv A. Yelesin a E. Korotkov zaujali místo S. Kronvalla a V. Kartayeva. V první dvadtsatiminutke nebyly žádné nebezpečné okamžiky, pouze majitelé vlastnili puk o něco více. Ve druhé třetině už SKA začal útočit, ale skóre se nikdy neotevřelo. Třetí část hry probíhala ve stejném duchu a nikdo neměl jasnou výhodu, útočili hlavně z dálky. Ve třetí třetině zůstává v jednom okamžiku Lokomotiv v menšině a v 47. minutě získal puk David Rundblad.

Druhá hra se odehrála 15. března ve stejnou dobu, na stejném místě. Pro „Jaroslavla“negativní moment nespočíval ani tak v porážce, jako ve skutečnosti, že nebyli schopni vrhnout „zaměstnance železnice“do cíle. A to je pravděpodobně důvod, proč ve druhém setkání Lokomotiv připouští 6 gólů, ale přesto dává 1 drahý gól. Nejprve SKA skóroval, Maltsev skóroval, o něco později skóroval Kayumov a skóre je vyrovnané. V tomto ohledu stále více gólů Lokomotivu nenasledovalo, SKA jednala dále, autory těchto cílů byli: Gusev, Byvaltsev, Koskiranta, Datsyuk, Tikhonov. Výsledek setkání je 6: 1.

Možná ve hře prohráli, ale ne v boji. Nakonec se Alexander Yelesin a Nail Yakupov srazili po boku, Yelesin několikrát udeřil pěstí, poté byli soudci odpojeni. 17. a 19. března jsou před námi další dvě setkání a tato dvě setkání se budou konat již doma s Jaroslavli, takže možná rodné zdi pomohou Jaroslavli v těchto dvou hrách?